2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Cégregiszter | Magánklinika

Czell-Prax Egészségügyi és Szolgáltató Kft.

4485 Nagyhalász, Arany János út 117.

Háziorvosi és preventiv-egészségügyi szolgáltatás Nagyhalászban és Nyíregyházán.

A Czell-Prax Egészségügyi Szolgáltató Kft. egy fiatal szervezet, amely több évtizeden át egyéni vállalkozói praxisként üzemelt. A szolgáltatások folyamatos bővülése indokolttá tette a kft megalakulását, hogy mindezeket a tevékenységeket egy helyre szervezzük, így 2012 szeptemberében létrejött a Czell-Prax Kft.
Magánegészségügyi szolgáltatóként szakmai és piaci igényeknek megfelelően olyan összetett ellátó rendszert hoztunk létre melyen belül egyaránt megvalósul

• a megelőzés,
  • a szűrővizsgálatok,
  • az egészségnevelés,
  • a gondozási tevékenység

A hagyományos orvoslás mellett alternatív gyógymódokat is nyújtunk a hozzánk fordulóknak. Törekvéseink megvalósításában a korszerű tudományos eredmények alkalmazása, a terápiás és diagnosztikai eszközök fejlesztése mellett kiemelt szerepet kap pácienseink elégedettségének elnyerése.
Nyíregyházi Fióktelepünkön /Mini Klinika/ 2008 óta Dohányzás leszokást segítő rendelés és terápia üzemel.

Kolleganőnk immáron 4 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a függőségek terén, ezen belül is leginkább a dohányzástól szabadulni vágyóknak nyújt kiváló segítséget. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az a rengeteg elégedett visszajelzés, amit nap mint nap kapunk pácienseinktől.

Ha Önnek sem sikerült még megszabadulni függőségétől forduljon hozzá bizalommal:Jakab Krisztina +36/30 86-933-86

Szolgáltatások, tevékenység, termékek

• biorezonancia terápia, méregtelenítés, stresszkezelés

Nyitva tartás