2024. április 26, péntek - Ervin

Cégregiszter | Logisztika

Tib-Edi Express Kft.

4481 Nyíregyháza, Keselyűs u. 2.

Futárszolgálat - Kézből-kézbe

A Tib-Edi Express Kft, futárszolgálat és fuvarozás céljából alakult, hogy az eddig megszerzett tapasztalatokat saját vállalkozásunk keretében tudjuk érvényesíteni. Vállaljuk főként Nyíregyháza és környéke valamint Debrecen és környékéről illetve az ország bármely pontjáról csomagok szállítását belföldön akár 1 munkanap alatt. Kezdetektől a legfontosabb üzletpolitikai szempontnak megrendelőink igényeinek maximális kielégítését tartjuk. Az általunk nyújtott szolgáltatás magas szállítási kapacitású hálózatának köszönhetően kimagaslóan hatékony, így lehetővé teszi az egészen kis súlyú dokumentációktól, a nagy terjedelmű csomagokon át a háztól házig szállítást. Önnek nem kell mást tennie, mint felvenni velünk a kapcsolatot és futárunk a lehető legrövidebb időn belül átveszi küldeményét hogy azt mihamarabb a rendeltetési helyére jutassa. Nem kell sorban állnia, ideje nem vész kárba. Fontosnak tartjuk, hogy minden Partnerünk esetében először a logisztikai feladatokat tekintsük át egy személyes tárgyalás során, ahol a Megrendelő igényeit igyekszünk felmérni. Ez mindkettőnk számára nagy jelentőséggel bír, hiszen a megrendelő akkor elégedett, ha partnereit megfelelő minőségben szolgálják ki. A velünk szerződött partnereknek egyedi díjazást tartalmazó szerződést ajánlunk.

Szolgáltatások, tevékenység, termékek

• Háztól – Házig szállítás minden címre országosan 1 munkanap alatt
  • Sikertelen kézbesítés esetén ingyenes másodszori és harmadszori kézbesítési kísérlet
  • Automatikus biztosítás 520 € beszerzési értékig illetve van lehetőség magasabb biztosítás megkötésére is