2021. február 27, szombat - Ákos, Bátor

Elítélték a kislányát begyógyszerező nőt
2021. Január 27. 06:00, szerda | Belföld

Elítélték a kislányát begyógyszerező nőt

Jogerősen három év börtönre ítélte a Kecskeméti Törvényszék előkészítő ülésen azt a 31 éves nőt, aki azért adott be a saját gyógyszeréből 8-9 tablettát a hároméves lányának, hogy a gyermeket felvegyék a kórházba

Szekrénybe bújt a nő, elfogták
2021. Január 24. 10:07, vasárnap | Belföld

Szekrénybe bújt a nő, elfogták

A két elfogatóparanccsal körözött nőre a VIII. Kerületi Rendőrkapitányság szabadidős nyomozója kutyasétáltatás közben figyelt fel.

Játékfegyverrel rabolt ki fiúkat egy nő
2021. Január 21. 10:05, csütörtök | Belföld

Játékfegyverrel rabolt ki fiúkat egy nő

Vádat emelt és végrehajtandó szabadságvesztést indítványozott az ügyészség egy nő ellen, aki a vádhatóság szerint játékfegyverrel rabolt ki két fiatalt tavaly szeptemberben Marcaliban - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség csü

Férfi álnévvel zsarolta barátnőjét egy zalai asszony
2021. Január 15. 05:00, péntek | Belföld

Férfi álnévvel zsarolta barátnőjét egy zalai asszony

Hamis internetes profillal, gyilkossággal fenyegetőzve zsarolt ki közel másfél millió forintot barátnőjétől egy zalai asszony - közölte a Zala Megyei Főügyészség szóvivője csütörtökön az MTI-vel.

Antidepresszánsokkal mérgezte meg gyermekét egy nő - VIDEÓ
2021. Január 07. 08:49, csütörtök | Belföld

Antidepresszánsokkal mérgezte meg gyermekét egy nő - VIDEÓ

Antidepresszánsokkal mérgezte meg hároméves gyermekét egy nő a fővárosban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szóvivője szerdán sajtótájékoztatón.

Két nőt is meggyilkoltak a nők elleni erőszak megszüntetésének napján Olaszországban
2020. November 26. 05:00, csütörtök | Külföld

Két nőt is meggyilkoltak szerdán, a nők elleni erőszak megszüntetésének nemzetközi napján Olaszországban, ahol az elmúlt időszakban emelkedett az öngyilkossággal kísért nőgyilkosságok aránya.

Előzetesbe került egy prostituáltakat futtató nő
2020. November 07. 05:00, szombat | Belföld

Előzetesbe került egy prostituáltakat futtató nő

Előzetes letartóztatásba került egy prostituáltakat futtató várbalogi nő - tájékoztatta pénteken közleményben az MTI-t a Békés Megyei Főügyészség.

Elítéltek egy halálos balesetet okozó nőt
2020. Október 28. 17:08, szerda | Belföld

Elítéltek egy halálos balesetet okozó nőt

Két év felfüggesztett fogházra ítélt a Kecskeméti Járásbíróság előkészítő ülésen egy orgoványi nőt, aki két évvel ezelőtt elütött két, járdán sétáló férfit, akik közül az egyik belehalt sérüléseibe

Vádat emeltek a Trumpnak ricines levelet küldő kanadai nő ellen
2020. Szeptember 23. 14:00, szerda | Külföld

Vádat emeltek a Trumpnak ricines levelet küldő kanadai nő ellen

New York államban kedden délután vádat emeltek a Donald Trump amerikai elnöknek halálos mérget, ricint tartalmazó levelet küldő kanadai nő ellen.

Különbözik a férfiak és a nők cirkadián ritmusa
2020. Szeptember 08. 08:07, kedd | Életmód

Különbözik a férfiak és a nők cirkadián ritmusa

Különbözik a férfiak és a nők cirkadián ritmusa egy friss kutatás szerint. A Pennsylvaniai Egyetem két kutatója, Sean Anderson és Garret FitzGerald a Science című tudományos lapban mutatta be eredményeit.

Szülő nőnek segítettek a rendőrök
2020. Augusztus 09. 13:07, vasárnap | Belföld

Szülő nőnek segítettek a rendőrök

A XV. kerületi járőrök egy szülő nőt vittek kórházba.

Duplázott az ittas nő
2020. Augusztus 06. 17:06, csütörtök | Kék hírek

Duplázott az ittas nő

Négy órán belül kétszer intézkedtek a tatai rendőrök egy nővel szemben, aki ittasan ült volán mögé.