Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2012. Április 23. 08:26, hétfő | Helyi
Forrás: NAV

10 millió forintnyi csempészcigit találtak az álfal mögött

10 millió forintnyi csempészcigit találtak az álfal mögött

15 ezer doboz magyar adójegy nélküli cigarettát találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei a megyénkbeli Mándokon egy lakásban.

15 ezer doboz magyar adójegy nélküli cigarettát találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei a megyénkbeli Mándokon egy lakásban. A pénzügyőrök azért jelentek meg az ingatlanon, mert olyan információhoz jutottak, amely szerint a lakás tulajdonosa nagy mennyiségű csempészetből származó cigarettát tárol otthon. Az ellenőrzés során a NAV munkatársai a garázzsal egybeépített iroda hátsó falában egy rejtekhelyet fedeztek fel. A rejtekhelyre a garázsból egy szerszámokkal teleaggatott álfal elmozdításával lehetett bejutni, itt találták meg a több mint 10 millió forint értékű cigarettát. Az ügy kapcsán több mint 13 millió forint bírságra számíthat az elkövető.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.