Hírek
2011. December 07. 07:52, szerda |
Helyi sport
Forrás: www.sunshinefm.hu
A Gyöngyös ellen kupázik ma az NYKSK
Ma 18 órakor a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé kerülésért játszik a Nyíregyházi-KSK-Nyír-Komplett férfi kézilabdacsapata.
A Bujtosi Szabadidő Csarnokban megrendezésre kerülő találkozón az élvonalban szereplő Gyöngyös együttese lesz Varga Lászlóék ellenfele. Bartha Dénes vezetőedzőnek komoly problémát okozhat a Balmazújvárosban bordatörést szenvedő Bozsidar Bursac pótlása. A minden mozdulatot, levegővételt megérző átlövő az orvosok szerint legalább egy hónapig nem sportolhat. Ez azt jelenti, hogy a vasárnapi Hajdúnánás elleni hazai bajnokit is Bursac nélkül kell lejátszania az NYKSK-nak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 12:00, szerda | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az amerikai haderő felkészült a bombatámadások folytatására
Donald Trump szerint a tűzszünet lejártát követően folytatódnak az Irán elleni amerikai bombatámadások, amire a haderő egységei felkészültek - az amerikai elnök erről egy interjúban beszélt kedden.
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
