Hírek
2012. Július 11. 07:12, szerda |
Bulvár
Forrás: storyonline.hu
Alekosz börtönbe vonul
Alekosz azt mondja, nem fizeti ki a rá kiszabott bírságot, inkább börtönbe megy. Hogy mikor kell bevonulnia, egyelőre nem lehet tudni.
A ValóVilág egykori nyertese úgy érzi, rászálltak az érdi rendőrök, akik már többször megbírságolták közlekedési szabálysértés miatt, amit a görög többnyire ki is fizetett. A legutóbb kiszabott negyvenezres bírság jogosságát azonban vitatja.
Azt ugyanis állítólag azért rótták ki rá, mert ellenszegült a rendőri intézkedésnek és még le is tegezte az egyenruhásokat. Alekosz azt mondja, ezt a büntetést nem hajlandó kifizetni, inkább börtönbe vonul és leüli a 40 ezer forintot. Azt, hogy ez pontosan hány nap bezártságot jelent, nem tudta megmondani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.
2026. Március 27. 13:00, péntek | Bulvár
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten, a csütörtökön bemutatott két jármű a próbaüzem során a főváros I. kerületének utcáit járja.
2026. Március 26. 16:00, csütörtök | Bulvár
Stephen Colbert és fia dolgozik A Gyűrűk Ura-trilógiából készülő új film forgatókönyvén
2026. Március 24. 17:00, kedd | Bulvár
Több mint négymillió forintért kelt el Kossuth 1849-es levele Görgeihez
Több mint négymillió forintért kelt el Kossuth Lajos 1849-es levele Görgeihez az Antikvárium.hu aukcióján.
