Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2017. Március 01. 05:00, szerda | Belföld
Forrás: mti

Beszakadt az úttest egy teherautó alatt a fővárosban - FOTÓ

Beszakadt az úttest egy teherautó alatt a fővárosban - FOTÓ

Beszakadt az úttest egy 30 tonnás teherautó alatt a XIII. kerületi Klapka utcában - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedden délután az MTI-t.

Kisdi Máté elmondta: az aszfalt hét méter hosszan, három méter szélesen és három méter mélyen szakadt be a földet szállító, négytengelyes teherautó alatt. Az esetnél senki nem sérült meg.

A jármű hátsó két tengelye a gödörben volt, a vezetőfülke fölfelé állt. Markológéppel emelték ki a teherautót a gödörből, majd tűzoltódaruval vontatták el - közölte a szóvivő.

A mentés idejére lezárták a Klapka utcát.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld

Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról

Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést

2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.

2025. Április 29. 07:30, kedd | Belföld

Ukránoktól félti a magyar munkahelyeket Orbán Viktor

Ukrajna európai uniós tagságának kérdése eldönti, hogy milyen lesz a mai fiatalok következő 20 éve, a legaktívabb, legproduktívabb, legígéretesebb két évtizede