2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2013. Október 09. 16:09, szerda | Helyi
Forrás: NYÍREGYHÁZA MEGYEI JOGÚ VÁROS POLGÁRMESTERI HIVATALA/HZ

Bővül a csapadékvíz-elvezető rendszer Nyíregyházán

A munkák útlezárásokat eredményeznek.

Nyíregyháza évtizedek óta küzd a csapadékvíz-elvezető rendszer hiányosságai következtében fellépő elöntésekkel, ami mindennapi problémát jelent az érintett helyszíneken élő lakosságnak. Ennek enyhítésére jelenleg folyamatban van a Bujtosi Városligetben a Városi I-es bel- és csapadékvíz elvezető csatorna és Sóstógyógyfürdőn az Igrice-csatorna kapacitásbővítése. A projekt megvalósítása csökkenti a belvizes területek előfordulását Nyíregyházán.

A beruházás része a Család utcai áteresz cseréje is, ami egy útszakasz teljes lezárását tette szükségessé. Jó hír, hogy a munkálatok a napokban befejeződnek és várhatóan már ezen a hétvégén megnyílik a közúti forgalom a városlakók számára.

A Berenát utca teljes szélességben történő lezárása pedig előreláthatóan október végén kerül feloldásra.

2024. Május 18. 16:00, szombat | Belföld

Baleset-tűz

Meghalt egy ember egy dombóvári háztűzben

2024. Május 18. 11:00, szombat | Sport