Hírek
2017. Szeptember 11. 18:12, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Egy 67 éves német nő rosszul lett és meghalt a Balatonban
Rosszul lett, majd életét vesztette a vízben Balatonfüreden egy ember, a rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit
- közölte Bakos Zsuzsanna, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtófelelőse az MTI-vel hétfőn. Az origo.hu hírportál értesülései szerint egy 67 éves német nő vesztette életét fürdőzés közben, halálát a feltételezések szerint tüdőembólia vagy szívroham okozta. A bajba jutott nőt fürdőzők vitték a partra, de életét sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 16. 07:13, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: közel a megállapodás a Mol és a szerb NIS közötti tárgyalásokban
2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld
Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években
A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években
2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld
Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő
Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
