2024. április 16, kedd - Csongor

2010. Január 11. 08:32, hétfő | Helyi
Forrás: www.pepsifoci.hu

Egymás elleni meccsen debütáltak a Szpari újoncai

A szpari.hu beszámolója szerint egymás közti mérkőzéssel zárta a hetet a Nyíregyháza együttese, melyen a Zöldek küzdöttek a Pirosak ellen. A találkozón végül nem esett gól, ezen alkalommal mutatkoztak be viszont a Szpari új szerzemény

A szpari.hu beszámolója szerint a kétszer 30 perces egymás elleni játék során mutatkozott be a csapatban az új szerzemény Martin Hurt, Diego Balbinot és Ali Sami Yachir is.

A meccsen nem született gól. Egy kisebb húzódás miatt Zabos Attila társaitól külön edzett.

Nyíregyháza „Zöldek” – Nyíregyháza „Pirosak” 0-0

Zöldek: Medzhidov – Hurt, Balbinot, Nánási, Bosnjak – Nacim, Miskolczi, Minczér, Yachir – Batizi-Pócsi, Bouguerra

Pirosak: Dénes – Lakatos, Oláh, Bakos, Varga K. – Pákolicz, Müller, Varga M.(Simon, a szünetben), Szilágyi - Fekete, Andorka

2024. Április 16. 10:59, kedd | PR

K&H: ennyivel emelkedett a gyerekinfláció

háromezer forint ma már nem elég két hamburgerre, két évvel ezelőtt még három is kijött ennyiből

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport

Bronzérem az Euro Trophy-n

Beszélgetés a nem kicsit boldog Szabó Bende gokartversenyzővel az Euro Trophy után.

2024. Április 16. 07:54, kedd | Belföld

Megállapodtak a bérekről az Audi Hungaria Zrt.-nél

Megállapodtak a bérekről az Audi Hungaria Zrt.-nél: a tárgyalódelegációk közötti egyhetes együttműködés után a szakszervezet hétfői bizalmi értekezlete elfogadta a mukaadóval közösen kidolgozott ajánlatot.

2024. Április 16. 07:53, kedd | Belföld

Szijjártó Péter büszkeségének adott hangot a demokrácia magyarországi helyzete kapcsán

Amennyiben a magyar lakosság nem lenne elégedett a kormánnyal, akkor nem nyerték volna kétharmados többséggel az utóbbi négy választást - mondta.