Hírek
2010. Március 22. 10:49, hétfő |
Helyi
Forrás: Sz-Sz-B Megyei Rendőr-főkapitányság
Együtt laktak a halottal (Balsa)
Lánya és sógornője négy napig azt hitte, csak alszik.
Balsai házában szombaton holtan találtak egy 57 éves férfit. A holttestet a szomszédok fedezték fel, akik azért mentek át, mert napok óta nem látták a férfit. Idegenkezűség gyanúja nem merült fel, a halál pontos okát orvos-szakértői vizsgálat tisztázza. A Nyíregyházi Rendőrkapitányság közigazgatási eljárásának jelenlegi adatai szerint a férfi négy nappal korábban vesztette életét. A vele lakó lánya és sógornője nem szóltak senkinek, amikor rokonuk összeesett - elmondásuk szerint azt hitték, hogy csak alszik. Az önmagukról láthatóan gondoskodni képtelen, zavart tudatúnak tűnő nőket a rendőrség kórházba szállíttatta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
