Hírek
2011. November 30. 18:44, szerda |
Helyi
Forrás: www.police.hu
Eladta a lopott fémtárgyakat
Lopás elkövetése miatt indítottak nyomozást egy 23 éves nyíregyházi férfi ellen.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság betöréses lopás elkövetése miatt indított nyomozást egy 23 éves nyíregyházi férfi ellen, akikedden napközben zártörés módszerével betört egy nyíregyházi lakóházba és onnan eltulajdonította a tűzhely fedlapját, szőlőprést, valamint egy alumínium kapcsolószekrényt. A gyanúsított kihallgatása során elmondta, hogy a fém használati tárgyakat egy fémfelvásárló telephelyen értékesítette, ahol a rendőrségnek sikerült lefoglalnia, így a lopási kár megtérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 17. 16:00, péntek | Életmód
Sziget - Skrillex lesz a zárónap fő fellépője
Skrillex lesz az idei Sziget fesztivál zárónapjának fő fellépője. Az elektronikus zenei színtér meghatározó előadója, az amerikai dj-producer augusztus 15-én ad műsort a rendezvényen - közölte Vető Viktória sajtófőnök csütörtökö
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
