Hírek
2016. Október 28. 11:26, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Élelmiszerboltban árult kábítószert egy férfi a fővárosban

Munkahelyén, egy élelmiszerboltban árult rendszeresen marihuánát egy 25 éves férfi a főváros XII. kerületében - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon pénteken.
A tájékoztatás szerint kedden egy 24 éves gödöllői és egy 19 éves fővárosi férfi megjelent az üzletnél, hogy kábítószert vegyen. A rendőrök elfogták őket, ruházatuk átvizsgálásakor mintegy 5 gramm marihuánát találtak.
A nyomozók ugyanazon a napon elfogták a terjesztőt az élelmiszerboltban. Átvizsgálták a munkahelyét, autóját és XXII. kerületi lakását, több mint 260 gramm marihuánát, egy eper formájú extasy tablettát, több százezer forint készpénzt és valutát, valamint a kábítószer adagolásához használt eszközöket foglaltak le.
A rendőrök kábítószer-kereskedelem bűntette miatt nyomoznak a terjesztő ellen, kezdeményezték előzetes letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek
NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében
Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek
BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától
Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek
Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst
Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Kék hírek
Kilencen könnyen, ketten súlyosan megsérültek az ürömi szüreti felvonuláson
Az ürömi szüreti felvonuláson leszakadt egy lovasszekér jobb oldala a rajta tartózkodók alatt szombaton délután, elsődleges adatok szerint a balesetben kilencen könnyen, ketten pedig súlyosan megsérültek