Hírek
2010. Június 30. 16:10, szerda |
Helyi
Forrás: www.kolcseytv.hu
„Élj a lehetőséggel”
Hátrányos helyzetűek, romák, tartós munkanélküliek, GYES-en vagy GYED-en lévők élhetnek azzal a lehetőséggel, amelyet Rakamazon kínál számukra egy nyertes Európai Uniós pályázat.
15 hónapon át vehetnek részt képzéseken az érintettek, akik idegen nyelvet, jogi ismereteket, kommunikációs és álláskereséséi technikákat szeretnének elsajátítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 24. 08:14, szombat | Külföld
Hatalmas amerikai hadiflotta tart Irán felé
Hatalmas amerikai hadiflotta tart Irán felé – jelentette be Donald Trump amerikai elnök, ugyanakkor reményét fejezte ki, hogy nem lesz szükség a hajók bevetésére.
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
