Hírek
2018. Május 01. 07:34, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Először az autót ütötte, utána az egyik utast
A veszprémi rendőrök vádemelési javaslattal fejeztek be egy közlekedés biztonsága elleni bűntett és más bűncselekmények miatt indított nyomozást.
Egy 26 éves helyi lakos 2017. október 14-én 19 óra körül gyalogosan közlekedett Ősi belterületén. Ennek során mindenféle előzmény nélkül egy mellette elhaladó személygépkocsi motorháztetejére, illetve annak hátsó szélvédőjére is ököllel rácsapott. Ezt követően a járművezető megállt az út szélén, két utasa kiszállt a gépkocsiból, és szóváltásba keveredtek a férfival. A vita hevében a gyanúsított egyikükre szintén rátámadt és többször megütötte. A sértett a bántalmazás következtében könnyű sérülést szenvedett.
A Veszprémi Rendőrkapitányság a napokban fejezte be a 26 éves ősi férfi ellen közlekedés biztonsága elleni bűntett, valamint garázdaság és könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást. Az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.
