2024. május 10, péntek - Ármin

2010. Április 28. 16:30, szerda | Helyi
Forrás: www.kolcseytv.hu

Értékes napokat vesztenek

Az új kormány felülvizsgálná a közbeszerzési törvényt, miután az sok esetben lassítja a kivitelezők kiválasztását. Nyíregyházán két éve húzódik a szennyvízberuházás, miután négyszer támadták meg a közbeszerzési eljárást.

A mielőbbi projektkezdés miatt hétfőn módosították a korábbi tenderstratégiát, külön lehet majd ajánlatot tenni a távvezeték és a két főgyűjtő építésére - mondta el Híradónknak a beruházás projektmenedzsere. Mikó Dániel a Közbeszerzési Döntőbizottság határozatát azzal magyarázta, hogy mielőbb szeretnék elkezdeni a munkát. Így akár már egy hét múlva el is indulhat a kivitelezés, amely 8 ezer háztartást érintene Nyíregyházán.

2024. Május 09. 13:30, csütörtök | Bulvár

Teniszpálya alatt találták meg a ferencesek 500 éve eltűnt templomát Visegrádon

A Zsigmond király idején épült Szűz Mária templom romjait találták meg egy teniszpálya alatt, a visegrádi műemlékegyüttes újjászületését megelőző régészeti feltárás során.

2024. Május 09. 13:28, csütörtök | Életmód

Művészetek Völgye - Csaknem háromezer program az idei fesztiválon

2024. Május 09. 13:28, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: Magyarország érdeke, hogy minél több kínai beruházás érkezzen

Magyarország érdeke, hogy minél több kínai beruházás érkezzen az országba - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a csütörtöki Kormányinfón, Budapesten.

2024. Május 09. 09:43, csütörtök | Sport

Konferencia Liga: Elsőként a Fiorentina jutott döntőbe