Hírek
2018. Március 24. 13:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Fegyvereket foglaltak le a rendőrök két szentegáti ingatlanban
Több fegyvert foglaltak le a rendőrök két szentegáti házban - közölte szombaton a rendőrség a honlapján.
A közlemény szerint a rendőrség felkérésére a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége még pénteken elfogott egy 47 éves helyi férfit és egy szintén helyi, 31 éves nőt az említett Baranya megyei településen.
A házkutatások során egy távcsöves puskát, hangtompítót, több kézifegyvert vagy annak utánzatát, valamint lőszereket foglaltak le, amelyekre tulajdonosaik engedéllyel nem rendelkeztek.
A gyanúsítottak - akik beismerő vallomást tettek - ellen a Szigetvári Rendőrkapitányság lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
