Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2018. Február 04. 10:44, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Fegyvereket találtak egy svéd autóban, szerb utasa ellen eljárás indult

Fegyvereket találtak egy svéd autóban, szerb utasa ellen eljárás indult

Fegyvereket és lőszereket találtak egy Szerbia felől érkező autóban a röszkei autópálya-határátkelőn szombat este.

A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon vasárnap kora hajnalban azt közölte, hogy egy svéd rendszámú autóban a horvát sofőr és szerb utasa jelentkezett belépésre szombat este Röszkénél. A pénzügyőrök és a rendőrök az autó utasterében kialakított rejtekhelyen több lőfegyvert - köztük tűzfegyvereket - és lőszert találtak.

A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható szerb férfit előállították, büntetőeljárás indul ellene.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.