Hírek
2011. Október 07. 11:42, péntek |
Helyi sport
Forrás: www.sunshinefm.hu
Fogyatékkal élők sporttalálkozója
A fogyatékkal élők megyei sporttalálkozójára kerül sor szombaton a nyíregyházi Városi Stadionban.
A siketek és nagyothallók, vakok és gyengénlátók, valamint a mozgáskorlátozottak számára kiírt versenyszámok fél tízkor kezdődnek meg. A jól megszokott sportágak – a sakk, lengőteke, kerekesszékes ügyességi versenyek, kislabdahajítás, célbadobás, bocsa és darts – mellett új sportágként a kispályás labdarúgás is választható lesz a Nyírsuli Kft által rendezett versenyen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld
Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon
2026. Április 09. 14:00, csütörtök | Bulvár
Korda Györgyöt és Balázs Klárit ábrázoló domborművet avattak fel a budapesti repülőtéren
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
