Hírek
2013. Július 30. 08:36, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Frontálisan ütközött két kamion a 42-es úton, mindkét sofőr meghalt

Frontálisan ütközött két kamion kedd hajnalban a 42-es főúton Berettyóújfalu és Mezőpeterd között, mindkét jármű vezetője a helyszínen meghalt - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sszóvivője az MTI-vel.
Kovács Károly elmondta, a balesetet okozó magyar kamion áttért a szemközti sávba, ahol először érintőlegesen ütközött egy szlovák kamionnal, majd a mögötte érkező szintén szlovák kamionnal frontálisan.A második szlovák jármű mögött haladó román kisbusz vezetője már nem tudott megállni, így ő is beleszaladt a pótkocsiba, de nem sérült meg.
Mindkét kamion az árokba csúszott, kiemelésük több óráig is eltarthat, így a rendőrség az érintett útszakaszt teljesen lezárta, várhatóan délutánig - mondta el Kovács Károly.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék
2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt
Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik