Hírek
2012. Április 13. 17:14, péntek |
Helyi
Forrás: MTI (N.A)
Halálos baleset történt Nagykálló és Nyíregyháza között
Egy ember meghalt, egy másik súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett egy balesetben.
Egy ember meghalt, egy másik súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett pénteken, amikor két személyautó ütközött a Nyíregyháza és Nagykálló közötti autópálya-felüljárón - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Takács Judit tájékoztatása szerint a két gépkocsiban összesen hárman utaztak, a balesetet okozó sofőr - egy idősebb férfi - a helyszínen meghalt. Egy másik embert súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállítottak kórházba a mentők, a harmadik utazó nem sérült meg az ütközésben.
Fedor Rita, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek azt mondta: a balesetet vélhetően az okozta, hogy a vétkes sofőr nem adott elsőbbséget a felüljárón közlekedő másik járműnek.
fotó:szon.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
