Hírek
2016. Szeptember 27. 07:38, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálos gázolás Dabason, elfogták a cserbenhagyót

Segítségnyújtás elmulasztásával és közúti baleset gondatlan okozásával gyanúsítja a Dabasi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya azt a 23 éves dabasi fiatalembert,
aki hétfőn késő este elgázolt egy kerékpárost a Pest megyei településen, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott - közölte keddre virradóra a nyomozóhatóság a honlapján.
A rendőrség közlése szerint a gyanúsított személyautóval közlekedett Dabason, és a Vasút utcánál ütötte el a kerékpárost. A balesetben a biciklis olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök egy dabasi utcán találták meg a 23 éves férfi által vezetett autót. A beszerzett adatok alapján a gyanúsítottat a baleset okozása után egy órával, dabasi otthonában fogták el és előállították a rendőrkapitányságra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.