Hírek
2020. November 26. 13:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: pixabay
Hamis vakcinát árulnak az interneten - VIDEÓ

Hamis koronavírus elleni védőoltást hirdetnek az interneten. A csalók egy létező vakcina képét felhasználva kínálják a hamis vakcinát.
A szakemberek szerint ez nagyon veszélyes, mert akár mérgező anyagok is lehetnek ezekben, mivel ellenőrizetlen készítmények. Magyarországon még nincsen forgalomban egy vakcina sem. Kisebb mennyiségben a jövő év elején lesz elérhető a biztonságos védőoltás – hangzott el a TV2 Tények műsorában szerdán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.
2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld
Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak
Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.