Hírek
2012. Január 24. 13:33, kedd | Kék hírek
Holtan találták udvarán
Egy 82 éves asszonyt találtak holtan nyírtelki lakása udvarán hozzátartozói. Az elhunyt testén olyan sérülések voltak, melyek keletkezési körülményei tisztázatlanok voltak, az ügyben az elsődleges igazságügyi orvos szakértői vizsgálat megállapította, hogy az idős asszony halálát hírtelen fellépő rosszullét miatti eszméletvesztés, és kihűlés okozta.
A további eljárást a megyei rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya, szakértők bevonásával, saját hatáskörében folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
