Hírek
2011. Január 17. 21:54, hétfő |
Helyi
Forrás: http://www.kolcseytv.hu/
Igényelhető a támogatás

Mától kérhetik a gáztámogatást a nagycsaládosok.
Az igényeket, mint eddig is, a Magyar Államkincstárnál jelezhetik az érintettek, a támogatást január 1-jétől, visszamenőleg kapják a rászorulók. A kedvezmény mértéke három gyermekig 200 köbméter évente kiskorúnként. A már kipostázott adatlapokat, február 28-ig kell benyújtani a Magyar Államkincstár területileg illetékes kirendeltségéhez, a kérelmeket március végéig bírálják el. A sávos kedvezmények igénybevételét igazságosnak tartja a Nagycsaládosok Egyesülete.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 11. 11:32, vasárnap | Helyi
Elismeréseket vehettek át mentődolgozók a mentők napja alkalmából
A mentők napja alkalmából országszerte mintegy 1700 mentődolgozó részesült elismerésben, közülük kétszázan az Országházban vehették át kitüntetéseiket - közölte az Országos Mentőszolgálat szombaton az MTI-vel.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 11. 11:46, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Pakson győztes Ferencváros és a Puskás Akadémia között dől el az arany
A címvédő Ferencváros hátrányból fordítva 3-2-re nyert a harmadik Paks otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának szombati rangadóján, ezzel a Puskás Akadémiát visszaelőzve újra az élen áll.