Hírek
2013. Szeptember 26. 15:13, csütörtök |
Helyi
Forrás: www.sunshinefm.hu/HZ
Ismét az önkormányzat tulajdonába kerül a sóstói Szeréna Lak területe
Másról is döntött a városi közgyűlés.
Vissza nem térítendő támogatásról döntött a csütörtöki, nyíregyházi közgyűlés, a háziorvosoknak a Primom Alapítvány és az önkormányzat együttműködésével egy 8 milliós alapot hoznak létre, melyre a városban működő háziorvosok pályázhatnak.
Ismét a város tulajdonába kerül a sóstói Szeréna Lak területe. A közel egy hektáros területet 2006-ban még az előző önkormányzat adta el 290 millióért egy vállalkozónak azzal a kötelezettséggel, hogy négy csillagos szállodát építsen a területen. A vállalkozó nem épített hotelt, a területet pedig továbbadta a Grand In-Vitál Kft-nek. A város most kénytelen volt a területet visszavásárolni, mivel az eredeti szerződés erre kötelezte.
Dr. Kovács Ferenc polgármester elmondta: sikerült az ügyletből jól kijönni, így 50 millióval olcsóbban vették vissza a területet, amelyen a jövőben szakmai befektető bevonásával egy wellness központot és szállót létesítenének.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
