Hírek
2019. December 28. 09:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Ismét tömve vannak a bevásárlóközpontok
Ismét tömve vannak a bevásárlóközpontok – írta a Magyar Nemzet szombaton.
Ugyan már vége a karácsonynak, nem csitul a kereskedelemben a beszerzési láz. Pénteken a többnapos szünet után kinyitottak a piacok és az áruházak, a tapasztalatok szerint az átlagosnál sokkal élénkebb a forgalom – közölte a lap.
A fogyasztók jelentős része ajándékok cseréje miatt keresi fel az üzleteket. Ilyenkor ez az egyik legerősebb motiváció, hiszen a hibásnak bizonyult vagy nem tetsző karácsonyi meglepetésekről csupán néhány napig lehet gondoskodni, és ritkább, hogy az érintettek januárra halasztják az ezzel kapcsolatos ügyintézést.
A másik ok, amely tömegeket vonz a plázákba, hogy megkezdődtek a szezonális leárazások: az évszakhoz vagy az ünnepekhez illő termékeket jelentős kedvezménnyel lehet megvásárolni.
Az élelmiszerüzletekben a szilveszteri beszerzések miatt várható élénk látogatottság – olvasható a Magyar Nemzetben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
