Hírek
2017. Szeptember 12. 08:18, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Kabala, a holland vadászkutya talált drogot
A kőbányai rendőrök 52 gramm kábítószergyanús anyagot foglaltak le egy Hős utcai lakásban hétfőn. A „cuccot” Kabala segített megtalálni.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. kerületi Rendőrkapitányság járőrei szeptember 11-én 13 óra körül a Hős utcában igazoltatták D. Andrea 38 éves budapesti lakost. A nő a személyazonosságát nem tudta hitelt érdemlően igazolni, ezért a rendőrök a Hős utcai lakásába kísérték, ahol átadta nekik a személyi igazolványát.
Az igazoltatás közben a lakásban az egyenruhások drogfogyasztás jeleit látták, ezért a helyszínre hívták a nyomozókat, illetve egy kábítószerkereső kutyát. Kabala a holland juhászkutya végül 6 gramm kábítószergyanús fehér port és 46 gramm kábítószergyanús növényi törmeléket talált a lakásban, amit a nyomozók lefoglaltak.
A rendőrök a nőt a helyszínen elfogták, és a kerületi rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Vele szemben kábítószerbirtoklás bűntett elkövetése miatt indítottak büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
