Hírek
2024. December 28. 10:11, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Kórházba került Keleti Ágnes
Keleti Ágnest szerdán szállították fővárosi otthonából a budapesti Honvédkórházba, szívelégtelenséggel és légzési nehézségekkel – értesült a Nemzeti Sport a családhoz közeli forrásból.
A világ legidősebb olimpiai bajnoka, a 103 esztendős, holokauszttúlélő, izraeli és magyar állampolgár Keleti Ágnes állapota kritikus, családja hálás az ötszörös olimpiai bajnok, háromszoros olimpiai ezüst- és kétszeres bronzérmes, világhírű sportolóért aggódóknak, az érte elmondott imákért.
Az Index pénteken kora este beszélt az ötszörös olimpiai bajnok tornásznő fiával, aki arról számolt be, hogy tüdőgyulladás miatt kórházba szállított édesanyja jobban van, „az előbb már mosolygott”.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.
2026. Július 20. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: hatalmas megtiszteltetésnek érezném, ha Polgár Judit elvállalná a köztársasági elnöki felkérést
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
