2024. április 27, szombat - Zita

Közlekedésbiztonsági rajzpályázat gyerekeknek

P Á L Y Á Z A T I FE L H Í V Á S

Az ORFK-Országos Balesetmegelőzési Bizottság pályázati felhívása alapján
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsága pályázatot hirdet

„Közlekedésbiztonság gyermekszemmel”

címen,  három kategóriában.

I.                   óvodások  3 – 6  éves kor

II.                általános iskola alsó tagozat   7 – 10 éves kor

III.             általános iskola  felső tagozat   11 – 15  éves kor

Az alkotások mérete  kizárólag  A/4   vagy A/3 méret lehet.

Alkalmazható technikák: grafit, színes ceruza, zsírkréta, lino, tus, tempera, olaj, diópác, szénrajz.

A pályaműveket a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsághoz kell beküldeni (cím: 4400 Nyíregyháza, Bujtos u. 2.), vagy hivatali időben leadni a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán (Nyíregyháza, Szabadság tér 13., fsz. 7.).

Beadási határidő:  2010. április 9.

A pályaművekből az előzetes elbírálás során kiválasztott kategóriánkénti 5-5 pályamű vesz részt az országos elbíráláson, ahol kategóriánként értékes díjakat osztanak ki májusban.

A pályázaton nem díjazott, de bemutatásra érdemesnek ítélt műveket közlekedésbiztonsági rendezvényeken kiállítjuk, azonban  megőrizni vagy visszaküldeni nem áll módunkban.

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság

Baleset-megelőzési Bizottsága

2024. Április 26. 16:18, péntek | Sport

Kovács Ádám vezeti a Histo Cup-ban az éves bajnokságot!

Beszélgetés a Formula autók világába nemrég csöppent Kovács Ádámmal.

2024. Április 26. 15:19, péntek | Sport

Valencia után Gender Tamás Junior ismét pályára hajt az Európa-bajnokság második fordulójában, amelynek ezúttal a franciaországi Val

A spanyol szezonnyitó nehézségei után nagy reményekkel vág neki a folytatásnak a fiatal feltörekvő tehetség,

2024. Április 26. 13:53, péntek | Életmód

A munkabér az elsődleges munkahelyválasztási szempont Magyarországon

A munkahelyválasztásnál a magyar munkavállalók számára 2024-ben is a vonzó munkabér és juttatási csomag az elsődleges, ezt követi a munkahelyi légkör és a munkaadó pénzügyi stabilitása, ahol nem kell tartani a leépítéstől

2024. Április 26. 13:52, péntek | Belföld

Folytatja a terjeszkedést az OTP

Az OTP Bank tavaly minden korábbi eredményét felülmúlta, a megkezdett építkezést és terjeszkedést a következő években is folytatja - mondta pénteken Budapesten, a társaság éves közgyűlésén az OTP Bank elnök-vezérigazgatója.