2024. május 10, péntek - Ármin

2010. Május 05. 10:04, szerda | Helyi
Forrás: www.kolcseytv.hu

„Közöd van Hozzá!”

Évről évre nő a családon belüli erőszak áldozatainak száma hazánkban, az anya-gyermek segítő otthonok telt házzal működnek.

Az adatok szerint míg a korábbi időszakban a 3 év alattiak voltak veszélyben, ma elsősorban a 7 és 13 év közöttiek esnek áldozatául családtagjuk brutalitásának. A legnagyobb probléma még mindig az, hogy sok esetben akár a végsőkig fajulhat a helyzet, mivel sem az anya, sem a gyerekek nem merik jelezni a történteket. A családon belüli erőszakról Nyíregyházán tartottak konferenciát „Közöd van Hozzá” címmel.

2024. Május 09. 13:30, csütörtök | Bulvár

Teniszpálya alatt találták meg a ferencesek 500 éve eltűnt templomát Visegrádon

A Zsigmond király idején épült Szűz Mária templom romjait találták meg egy teniszpálya alatt, a visegrádi műemlékegyüttes újjászületését megelőző régészeti feltárás során.

2024. Május 09. 13:28, csütörtök | Életmód

Művészetek Völgye - Csaknem háromezer program az idei fesztiválon

2024. Május 09. 13:28, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: Magyarország érdeke, hogy minél több kínai beruházás érkezzen

Magyarország érdeke, hogy minél több kínai beruházás érkezzen az országba - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a csütörtöki Kormányinfón, Budapesten.

2024. Május 09. 09:43, csütörtök | Sport

Konferencia Liga: Elsőként a Fiorentina jutott döntőbe