Hírek
2023. Március 30. 09:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Majdnem négymilliárd forint a tét az ötöslottón
Az Ötöslottón már 22 hete nem született telitalálat, így a szombati sorsoláson már 3,823 milliárd forint jackpot várja a játékosokat - tudatta a Szerencsejáték Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták, hogy a főnyeremény összege maximum 52 húzáson keresztül halmozódhat, a játék történetében eddig 39 hét volt a leghosszabb telitalálat nélküli időszak.
Hozzátették, hogy a tavalyi átlagos héthez viszonyítva 13 százalékkal nőtt a forgalom a játékon, hetente pedig mintegy 1,3 millió szelvény tulajdonosa várja, hogy nyerjen.
Kiemelték, hogy a nyertesnek Magyarországon nyitott folyószámlával kell rendelkeznie, amelyre átutalják a nyereményt, ha 90 napon belül jelentkezik az úgynevezett nagynyertesvonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld
OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament
A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
