Hírek
2021. Június 02. 09:04, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 13 beteg, 275-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 13, többségében idős beteg, és újabb 275 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán,
kiemelve: eddig 5 206 951 embert oltottak be Magyarországon, közülük 3 694 602-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 804 987-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 29 774-re, a gyógyultaké 705 378-ra emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 69 835. Kórházban 837 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 90-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 8320-an vannak, a mintavételek száma 5 862 778-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
