Hírek
2021. Április 22. 08:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 214 beteg, 3607-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 214, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 3607 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtökön,
kiemelve: eddig 3 419 450 embert oltottak be Magyarországon, közülük 1 453 300-an már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 760 967-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 26 001-re, a gyógyultaké 469 592-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 265 374. Kórházban 7507 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 876-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 41 857-en vannak, a mintavételek száma 5 205 923-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
