Városlista
2026. január 31, szombat - Marcella

Hírek

2012. Április 28. 07:03, szombat | Belföld
Forrás: OrientPress

Mégsem károsak a mobiltelefonok?

Mégsem károsak a mobiltelefonok?

Még mindig nincs arra bizonyíték, hogy a mobiltelefonok károsak az egészségre.

A tudósok több száz mobil sugárzását megvizsgálták, és nem találtak egyértelmű összefüggést a rák kialakulása, az agyi funkciók megváltozása vagy a terméketlenség és a telefon használata között - számol be a BBC.

A tudósok ugyanakkor elmondták, a vizsgálatoknak még folyniuk kell, hiszen keveset tudunk a hosszú távú hatásokról. Hozzátették: a gyerekeknek továbbra is célszerű kerülni a mobilok folyamatos használatát.

Ez idáig a legnagyobb elemzés volt, mely a mobiltelefonok biztonságával kapcsolatban készült.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését

Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.

2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld

Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben

Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.