2021. szeptember 17, péntek - Zsófia

2021. Szeptember 15. 05:00, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Megvert és kirabolt egy idős nőt a villamoson, elítélték

Tizenhét év fegyházra ítéltek egy férfit, aki 2018 decemberében megvert és kirabolt egy idős nőt egy budapesti villamoson - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.

Az elsőfokú ítélet nem jogerős, a vádlott felmentésért fellebbezett, az ügyész pedig gondolkodási időt kért.

A többszörösen bűntett előéletű vádlott a villamoson fényes nappal többször megütötte a sértettet, és tízezer forintot, egy bankkártyát, valamint iratokat zsákmányolt tőle. Az idős nő életveszélyes sérüléseket szenvedett.

A törvényszék rablás és testi sértés bűntette, okirattal és készpénz-helyettesítő fizetési eszközzel visszaélés vétsége miatt marasztalta el a férfit, és kimondta azt is, hogy a fegyházból feltételes szabadságra nem bocsátható - közölték.

2021. Szeptember 17. 17:05, péntek | Belföld

Háromszázmilliót csalt ki, elítélték

Különösen nagy kárt okozó, üzletszerűen, folytatólagosan elkövetett csalás miatt első fokon nyolc év börtönbüntetésre ítélt a Mohácsi Járásbíróság egy férfit,

2021. Szeptember 17. 12:01, péntek | Belföld

A magyar erdők az emberek egészségét szolgálják

A kétmillió hektár magyar erdő egészséges kikapcsolódási lehetőséget biztosít mindenki számára.

2021. Szeptember 17. 11:35, péntek | Belföld

Zebrán ütötte el a gyalogost

A személykocsi sofőrje ellen a Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított.

2021. Szeptember 17. 09:59, péntek | Belföld

Rekordmennyiségű potencianövelőt találtak egy raktárban - VIDEÓ

Mintegy egymillió darab, illegális gyógyszert találtak egy kőbányai raktárban, a potencianövelő tabletták összértéke meghaladja a 760 millió forintot - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken oldalán.