Hírek
2011. November 29. 10:16, kedd |
Helyi
Forrás: www.sunshinefm.hu
Nyírbátor az élen
Idegenbeli ikszével az újonc Nyírbátor telel az élen.
Nyolc gólt rúgott a Tiszakanyár, óriási meglepetésre kikapott Ibrányban a Kemecse. A labdarúgó NB III Tisza-csoport utolsó őszi fordulójának eredménysora. Tuzsér - Tiszalök 5-1, Baktalórántháza - DEAC 2-1, Hajdúszoboszló - Nyírbátor 1-1, Ibrány - Kemecse 2-1, Várda SE - Kótaj 4-0, Tiszakanyár - Sárospatak 8-1, Nagyecsed - Létavértes 2-2 és Hajdúböszörmény - Cigánd 2-2. A rendkívül sűrű tabellát a Fogarasi Zoltán által irányított 33 pontos Nyírbátor vezeti a 32 pontos Cigánd és Tiszakanyár előtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 17. 16:00, péntek | Életmód
Sziget - Skrillex lesz a zárónap fő fellépője
Skrillex lesz az idei Sziget fesztivál zárónapjának fő fellépője. Az elektronikus zenei színtér meghatározó előadója, az amerikai dj-producer augusztus 15-én ad műsort a rendezvényen - közölte Vető Viktória sajtófőnök csütörtökö
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
