2024. május 21, kedd - Konstantin

2010. Január 31. 10:20, vasárnap | Helyi
Forrás: stop.hu

Nyíregyháza, megint szén-monoxid

Három embert szállítottak kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával szombaton délután Nyíregyházán - tájékoztatta a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Holes István alezredes elmondta: a baleset az egyik kertvárosi családi házban történt, ahol feltehetően a fürdőszobában lévő gázkazánból jutott vissza az égéstermék a lakásba. Egy 32 éves férfit súlyos mérgezési tünetekkel, a lakásban tartózkodó másik két embert pedig megfigyelésre vittek a kórházba a mentők - tette hozzá.

2024. Május 21. 12:18, kedd | Életmód

Filmrészletek kerültek elő az Egri csillagok első filmváltozatából

Az Egri csillagok első filmváltozatának több filmdarabkája került elő az egykori főszereplő hagyatékából, aki Vicuskát alakította az 1923-ban forgatott produkcióban.

2024. Május 21. 12:17, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: nukleáris megállapodás jött létre Magyarország és Japán között

Nukleáris megállapodás jött létre Magyarország és Japán között, a két ország ennek alapján együtt fog működni egyebek mellett a kis teljesítményű és helyigényű atomreaktorok technológiai fejlesztésében is

2024. Május 21. 10:49, kedd | Sport

A közép-európai FIA F4 bajnokság nyitóhétvégéje az új hazai pályán a Balaton Park Circuit-en

A mezőny nagy része már a hét közepén megkezdte a munkát. A GRT az autót hibátlanul felkészítette pilótánk pedig körről-körre alkalmazkodott az autóhoz és a körülményekhez, így magabiztosan vághattunk neki a hétvégének.