Hírek
2025. Január 28. 08:00, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Orbán Viktor az Egyesült Arab Emírségekben tárgyal
Orbán Viktor miniszterelnök kedden kétnapos hivatalos látogatásra utazik az Egyesült Arab Emírségekbe, ahol tárgyalást folytat Mohammed bin Zájed Ál Nahján sejkkel, az Egyesült Arab Emírségek elnökével, Abu-Dzabi uralkodójával - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke hétfőn.
Magyar miniszterelnök első alkalommal tesz hivatalos látogatást az Egyesült Arab Emírségekben.
A látogatás részeként Orbán Viktor üzleti reggelin vesz részt emírségekbeli vállalatok vezetőivel.
A magyar delegációban üzletemberek is helyet kaptak az energetikában, a pénzügyekben, az informatikában, a telekommunikációban és a védelmi iparban érdekelt hazai cégek képviseletében - közölte Havasi Bertalan.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.
2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk
2026. Január 27. 07:29, kedd | Belföld
Lázár János bocsánatot kért a cigányokkal kapcsolatos kijelentése miatt
Bocsánat érte, valóban sajnálom – mondta a miniszter Kaposváron.
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
