2021. augusztus 1, vasárnap - Boglárka

2021. Június 14. 12:58, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Óriási károkat okozott egy részeg rongáló a sportcsarnokban - VIDEÓ

Több millió forint kárt okozott a nyíregyházi Continental Arénában egy részeg rongáló, aki kinyitotta a tűzoltócsapokat, üvegeket tört be és italautomatákat borogatott

- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.

Péntekek hajnalban kaptak bejelentést a rongálásról - írták. A helyszínen azt tapasztalták, hogy a padlót mindenhol - tűzoltókészülékekből származó - fehér por és üvegszilánk borítja, a csarnok küzdőterébe tűzoltótömlőből folyik a víz, a folyóson pedig felborított, megrongált italautomatákat találtak.

A rendőrök ezután egy ittas férfire bukkantak az épületben. Mint kiderült, a 21 éves fiatalember, miután betörte egy parkoló autó szélvédőjét, felmászott a sportcsarnok oldalán az egyik vészkijárathoz, amelyet szintén betört, majd az épületben folytatta a rongálást.

A nyíregyházi férfit rongálás megalapozott gyanúja miatt kihallgatták és őrizetbe vették. A gyanúsított a vallomásában ittasságára hivatkozott, és azt állította, hogy nem emlékszik a történtekre - olvasható a police.hu oldalon.

2021. Július 31. 21:18, szombat | Belföld

Országszerte zivatarok miatt, de többfelé még a kánikula miatt is figyelmeztetnek

Zivatarveszély miatt az egész országra első- és másodfokú figyelmeztetéseket adott ki vasárnapra az Országos Meteorológiai Szolgálat. Emellett még a hőség miatt is adtak ki első-, másod-, és harmadfokú figyelmeztetéseket

2021. Július 31. 17:11, szombat | Belföld

ITM: sosem látott csúcson a foglalkoztatás, de folytatódik a munkahelyteremtés

Sosem látott csúcson van a foglalkoztatás, de folytatódik a munkahelyteremtés - áll az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) szombati, az MTI-hez eljuttatott közleményében.

2021. Július 31. 15:10, szombat | Belföld

Novák Katalin: várjuk a gyerekeket az Erzsébet-táborokba

Várják a gyerekeket az Erzsébet-táborokba - mondta a családokért felelős tárca nélküli miniszter szombat reggel a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2021. Július 31. 14:29, szombat | Belföld

Hitelminősítés - PM: a Fitch Ratings megerősítette Magyarország stabil kilátását

A Fitch Ratings nemzetzközi hitelminősítő megerősítette legfrissebb felülvizsgálatában Magyarország államadós-besorolását