Hírek
2022. Szeptember 19. 14:29, hétfő |
Belföld
Forrás: OMSZ
Pénzt követelt a mentősöktől a balesetet szenvedett motoros, amiért levágták róla a ruháját
Felháborodott levelet írt a mentőknek az a 30 év körüli motoros, akit néhány hete ért közúti baleset Pest megyében.
A motoros súlyos sérüléseket szenvedett - írja közösségi oldalán az OMSZ. A mentősök levágták az eszméletlen férfi ruházatát, hogy meg tudják kezdeni az ellátását. A beteg ennek költségét követeli az életmentőktől, ami több százezer forint. Bajtársaink megpróbálták elmagyarázni a ruházat eltávolításának szükségességét és azt javasolták az egykori sérültnek, hogy forduljon a balesetet okozó fél biztosítójához, hiszen nem a mentők feladata megtéríteni a baleset miatti közvetett károkat.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
