Hírek
2024. Szeptember 14. 08:43, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Sallai Roland a Galatasarayban folytatja pályafutását
Sallai Roland a török élvonalbeli Galatasaray labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását.
Az isztambuli klub pénteken közösségi oldalán jelentette be, hogy megegyezett a magyar válogatott támadóval és eddigi klubjával, a Freiburggal az átigazolásról.
A Galatasaray hatmillió eurót fizet négy részletben, négy esztendő alatt a német alakulatnak. Sallai - akivel négy évre állapodott meg a török egyesület - idényenként 2,5 millió eurót keres majd.
Sallai 2018 óta volt a Freiburg futballistája.
Fotó: Galatasaray
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 06:55, szerda | Sport
Vb-2026 - Messi triplájával könnyed sikerrel rajtoltak az argentinok
A címvédő argentin válogatott a rekordot beállító, illetve megdöntő Lionel Messi triplájával 3-0-ra legyőzte Algéria legjobbjait az észak-amerikai labdarúgó-világbajnokság J csoportjának első mérkőzésén, Kansas Cityben.
2026. Június 16. 07:08, kedd | Sport
Vb-2026 - Nem tudta legyőzni az újonc zöld-fokiakat az Eb-címvédő spanyol csapat
Az újonc Zöld-foki Köztársaság hősiesen védekezve és óriási meglepetésre gól nélküli döntetlent játszott az Európa-bajnok spanyol válogatottal a labdarúgó-világbajnokság H csoportjának hétfői első fordulós mérkőzésén Atlant
2026. Június 15. 10:00, hétfő | Sport
Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 14 éremmel zártak a magyarok
2026. Június 15. 09:00, hétfő | Sport
Katalán Nagydíj - Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában
A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló pilótájaként ez volt az első sikere.
