Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2013. December 11. 12:50, szerda | Belföld
Forrás: technika.us

Samsung Galaxy J - csúcsra járó Androidos újdonság

Samsung Galaxy J - csúcsra járó Androidos újdonság

A Samsung Tajvanban mutatta legújabb okostelefonját, a Galaxy J-t, melynek erőteljes felszereltsége a Galaxy S4-hez áll közelebb leginkább.

Samsung Galaxy S4 új köntösben - akár ezt is mondhatnánk az új Galaxy J nevet viselő okostelefonra, hiszen a minap bemutatott készülék rengeteg dolgot örökölt az idei év zászlóshajójától. Az 5 colos Full HD kijelző mellett négymagos, 2.3GHz-es Snapdragon 800 processzorral, 3GB RAM-mal, Android 4.3 Jelly Bean (később 4.4 KitKat-re frissíthető) operációs rendszerrel találkozhatunk. A kijelző fölött 2 megapixeles, a telefon hátulján 13 megapixeles, LED-vakus kamera figyel. A Galaxy J rendelkezik NFC és LTE funkciókkal, microSD kártyahellyel, valamint egy 2.600mAh teljesítményű akkumulátorral is.

Samsung Galaxy J - bivalyerős újdonság a Samsung gyárából

A Samsung Galaxy J két különböző színben, rózsaszínben és fehérben dobják hamarosan piacra Tajvanban. Ára 21.900 tajvani új dollár, vagyis kb. 170.000 Ft lesz.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.