Hírek
2013. Szeptember 29. 11:34, vasárnap |
Belföld
Forrás: InfoVáros
Szerkeszthetők a Facebook állapotfrissítések
Az egyik legrégebb óta várt funkcióval bővült a Facebook rendszere.
Bizonyára már sokan jártak úgy, hogy elgépeltek valamit egy közösségi oldal használatakor, hozzászólásokban vagy állapotfrissítésekben. A Facebook éppen ezért vezette be a hozzászólások utólagos szerkesztésének lehetőségét még tavaly júniusban, mely egyfajta előzetes tesztként is felfogható a most bevezetett állapotfrissítések szerkesztési opciójához.
A funkciót már hosszű évek óta kérik a felhasználók, azonban sokáig problémás volt, hogy egy utólagos módosítással milyen mértékben lehet visszaélni. A szerkesztett kommenteknél éppen ezért nézhető meg annak előző változata, s bár úgy tűnik, azóta a fejlesztők elfelejtkeztek erről a funkcióról, de legalább most végre bevezették. A frissítések szerkesztésének lehetősége elérhető a webes felületen és az androidos kliensekben, az iOS kliensekre pedig hamarosan érkezik a lehetőség a következő frissítéssel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
