2024. május 3, péntek - Tímea

2010. Március 23. 12:09, kedd | Helyi
Forrás: www.kolcseytv.hu

Táncfesztivál Nyíregyházán

Tehetséges fiatalok mérték össze tudásukat szombaton Nyíregyházán a hetedik Szabolcs Társastánc Fesztiválon.

A közel 800, alapfokú művészeti iskolákban tanuló diák standard és latin-amerikai kategóriában mutatkozhatott be. A gyerekek már hónapok óta készültek a versenyre, az egész napos rendezvényen a közönség közel száz produkciót láthatott a Bujtosi Szabadidő Csarnokban.

2024. Május 03. 13:47, péntek | Belföld

KSH: a benzin 3,2, a dízel 2,4 százalékkal drágább Magyarországon a régiós átlagnál

Az EU Weekly Oil Bulletin legfrissebb adatai alapján Magyarországon a 95-ös oktánszámú motorbenzin átlagára 639, míg a régiós országokban 619 forint volt.

2024. Május 03. 13:44, péntek | Kék hírek

Halálra verték azt a nőt, akinek a holttestét Aszódon találták meg

Rabszolgaként dolgoztatták és halálra verték azt a nőt, akinek a holttestét április 28-án találták meg járókelők Aszódon, az ügyben négy ember ellen indult eljárás

2024. Május 03. 13:42, péntek | Belföld