Hírek
2012. Február 06. 16:36, hétfő |
Helyi
Forrás: www.mti.hu
Tanítási szünet az újfehértói oktatási intézményekben
A hideg idő és a havazás miatt tanítási szünetet rendeltek el az újfehértói oktatási-nevelési intézményekben.
A hideg idő és a havazás miatt tanítási szünetet rendeltek el az újfehértói oktatási-nevelési intézményekben. A gyerekek egyelőre hétfőtől szerdáig maradhatnak otthon, kedden pedig várhatóan döntés születik arról is, hogy meghosszabbítják-e a kényszerű szünetet a hét végéig.A rendkívüli tanítási szünet több mint kétezer gyermeket érint Újfehértón: bezártak a bölcsődék, az önkormányzati, valamint az egyházi fenntartású óvodák és általános iskolák. Szabolcsban ezzel már három településen van fagyszünet: a tiszavasvári középiskolában a múlt hét csütörtökön, a nyírbogdányi óvodában és általános iskolában pedig hétfőn rendelték el a rendkívüli tanítási szünetet. A kiesett tanítási napokat mindenhol a tavaszi szünet, illetve szombati napok terhére pótolják majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
