Városlista
2025. augusztus 22, péntek - Menyhért

Hírek

2011. Április 13. 11:34, szerda | Helyi

További rendőrségi hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből

További rendőrségi hírek Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből

* Nem a pénz volt hamis
* Visszaeső ittas vezető
* Lopásért körözték

Nem a pénz volt hamis (Nyírkércs)
Hiszékenységét kihasználva egy 88 éves nyírkércsi asszonytól loptak el több mint százezer forintot kedden. A nénit két idegen kereste fel napközben lakásán, és azt mondták, hogy a környéken sok hamis pénz bukkant fel, ezért megnéznék az otthon tartott bankjegyeket. A sértett átadta pénzét, és csak délután fogott gyanút, mert a férfiak ígéretük ellenére nem hozták vissza. A Baktalórántházi Rendőrőrs ismeretlen tettesek után nyomoz.

Visszaeső ittas vezető (Kisvárda)
A Kisvárdai Rendőrkapitányság szabálysértési őrizetbe vett egy 44 éves férfit, aki kedden este ittasan ült a volán mögé, ráadásul ugyanilyen cselekmény miatt már korábban eltiltották a vezetéstől.

Lopásért körözték (Nyíregyháza)
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság kedden őrizetbe vett egy 30 éves buji férfit, aki ellen lopás miatt adott ki elfogatóparancsot a bíróság.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Augusztus 22. 11:36, péntek | PR

Szigetvári Vár – ahol felforr a történelem

Cozombolis Péter is felfedezte a vár különleges világát

2025. Augusztus 22. 07:44, péntek | Külföld

Donyecki tisztségviselő: az orosz hadsereg áttörte Pokrovszk védelmét

Az orosz hadsereg áttörte az ukrán védelmet Pokrovszknál - közölte Igor Kimakovszkij, a \"Donyecki Népköztársaság vezetőjének tanácsadója csütörtökön az Pervij Kanal televíziós csatornán.

2025. Augusztus 22. 07:43, péntek | Belföld

Újraindul a vasúti személyszállítás Bukarest és Kijev között

A Bukarest és Kijev közötti vasúti személyszállítás újraindításáról állapodott meg Románia és Ukrajna - jelentette be Ionel Scriosteanu, a bukaresti közlekedésügyi minisztérium államtitkára.