Hírek
2010. Június 18. 11:20, péntek |
Helyi
Forrás: www.kolcseytv.hu
Továbbra sincs áram
Milliárdos a kár Balkányban a polgármester becslése szerint. Pálosi László elmondta, a város 2300 lakóházából szinte mindegyik megsérült a hétfői viharban.
A településen továbbra sincs áram, a szolgáltatás visszaállítását az E-ON jövő hét hétfőre ígéri. Emiatt az ivóvízellátás is veszélybe került, a generátorokkal ugyanis nem tudják biztosítani a szükséges nyomást, így például a környékbeli tanyákra lajtoskocsi szállítja a vizet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
2026. Április 02. 07:30, csütörtök | Külföld
Trump: Visszabombázzuk Iránt a kőkorszakba
Iráni konfliktus - Donald Trump: Teherán fegyverszünetet kért, de előbb meg kell nyitni a Hormuzi-szorost.
