Hírek
2013. Október 03. 14:46, csütörtök |
Helyi
Forrás: Magyar Közút Nonprofit Zrt./HZ
Újabb utak váltak európai színvonalúvá megyénkben
Országosan a legtöbb mellékútfelújítás Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében készül el idén.
Újabb mellékútfelújítási projektek fejeződtek be Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében az Új Széchenyi Terv forrásaiból. A Gacsály-Csegöld és a Jánkmajtis-Gacsály összekötő utak több mint 18 kilométeres szakasza vált európai színvonalúvá.
Mindkét beruházás esetében elvégezték az útszakaszok burkolatának megerősítését és szélesítését, a belterületi szakaszokon a vízelvezető árkok és buszmegállók felújítását, külterületi szakaszokon pedig az árok-padka rendezését, tartós útburkolatjelek festését és az átereszek rendbehozatalát is.
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. összesen több mint 555 kilométert érintő beruházást hajt végre a teljes évre vonatkozóan. Az országos programon belül a legtöbb mellékútfelújítás Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében készül el idén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
