Hírek
2020. Augusztus 06. 15:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Újra vádat emeltek a korábban kokainnal kereskedő asztalitenisz-edző ellen

Ismét kábítószer-kereskedelem miatt emelt vádat a Fővárosi Főügyészség egy 46 éves férfi ellen, aki korábban, asztalitenisz-edzőként, kokain értékesített és emiatt el is ítélték
- tájékoztatta a fővárosi főügyészhelyettes csütörtökön az MTI-t.
Fürcht Pál közleményében azt írta: a vádhatóság letöltendő fegyházbüntetés kiszabását indítványozza a korábban kokainértékesítés miatt elítélt, a szabadságvesztésből feltételes kedvezménnyel szabaduló férfire, aki ismét kábítószerrel kereskedett ismerősei körében.
A Nemzeti Védelmi Szolgálat adatai alapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság a XIV. kerületben rajtaütött a férfin és elfogta. Otthonában kábítószert, az adagoláshoz használt tasakokat, digitális mérlegeket, valamint az értékesítésből származó pénzt foglaltak le.
A férfi ellen különös visszaesőként, jelentős mennyiségű kábítószer kereskedelmének bűntette miatt nyújtott be vádiratot az ügyészség a Fővárosi Törvényszékre - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót